قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام کند.

شرایط و قوانین خرید

 • در صورت ایراد یا مرجوعی کالا،شرط تعویض یا مرجوعی کالا  مطابق مقررات سایتهای نمادالکترونیک و آی آرتا  و فقط در صورت سالم بودن  کارتن و تمام متعلقات داخل کالا میباشد.
 • از پذیرش کالاهایی که دچار آسیب یا ایراد فیزیکی و یا نوسانات برق شده اند معذوریم.
 • ارائه کارت گارانتی یا هولوگرام درج شده(بدون دستکاری و خش)روی بسته بندی جهت استفاده از خدمات پس از فروش ضروری می‌باشد.خدشه دار شدن یا برداشتن هولوگرام از روی کالا یا اقدام به باز کردن کالا،کالا را از شرایط گارانتی یا تعویض خارج میکند.
 • خریدار در هنگام دریافت کالا از سالم بودن فیزیکی آن، سالم بودن هولوگرام گارانتی،برچسب سریال و کارت گارانتی اطمینان حاصل نماید و پس از اطمینان طبق ضوابط کالا،استفاده نماید. بدیهی است در صورت مغایرت سریال و کارت گارانتی و یا مخدوش بودن هولوگرام،مسئولیت به عهده خریدار میباشد.
 • در صورت ایراد و مشکل فنی کالا،مسئولیت تعمیر یا تعویض و یا تشخیص ایراد کالا،در صورت داشتن گارانتی، بعهده شرکت گارانتی دهنده  میباشد.
 • به دلیل ارسال بار توسط شرکت پست یا تیپاکس و باربری به دلیل قوانین شرکتهای فوق،مدت زمان و هزینه ارسال، از عهده این سایت خارج و عواقب آن برعهده مشتری میباشد.
 • اعتبار رسید تحویل کالا از تاریخ صدور به مدت یک ماه بوده، پس از آن هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نمی‌باشد.
 •  صدمات احتمالی ناشی از حمل دستگاه برعهده مشتری و خارج از مسئولیت آی تی آرتا میباشد.
 • هزینه ارسال کالا ( دریافت کالا یا برگشت )بر عهده خریدار می‌باشد.
 • تشخیص پلمپ بودن کالا و عدم استفاده کالا و سالم بودن کالا، برعهده بخش فنی این سایت میباشد.
 • تعریف تضمین اصالت کالا: شرکت کالاها رو تست کرده و از سالم بودن آن مطمئن بوده و هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.
 • در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه ما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ما ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اسکریپت‌ها و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. در صورتی که کاربر سنی کمتر از 18 سال دارد، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.